" در قلب شما "
info@AsanCanada.ir
021-91030823
تماس با ما

درباره سامانه "آسان کانادا"

با عرض سلام و آرزوی بهروزی برای شما همراهان گرامی ؛ 

آسان کانادا از سال 1395 آغاز به کار کرد ، اما در اصل برای خودش !!!  جالب بود نه ؟؟!!

بله ما جمعی از دوستان بودیم که تصمیم به مهاجرت گرفتیم ، همه ی راه ها برای ما نا مناسب بودن از هر منبع مطلع ، هر فردی که مهاجرت کرده بود ، هر دفتر یا شرکت مهاجرتی که مشاوره می گرفتیم به ما جواب منفی می دادند ...

تا بعد از مدتی با سرخوردگی یک تصمیم انقلابی گرفتیم ، گفتیم برای ما هم راه هست باید پیداش کرد با سازمان ها مهاجرتی اصلی ارتباط گرفتیم خوب همون جور که می دونید جوابی نگرفتیم تا بعد از چند وقت از سازمان مهاجرتی کانادا پاسخ گرفتیم ایشون هم یه سر نخ هایی به ما دادند و فهمیدیم باید از کجا شروع کنیم انقدر به این مسیر علاقه مند شدیم تا تونستیم همه ی راه های اقامت رایج که همه جا دربارش می گن و حتی راه هایی که اصلا هیچ جا ازش حرف نمی زدند رو پیدا کنیم ...

تصمیم خودمون رو گرفتیم ؛ ما چندین سال رو واسه ی فهمیدن اینکه مسیر های مهاجرت برای یک فرد که بخواد قانونی مهاجرت کنه گذاشتیم ، راه های زیادی هست  ، فقط باید اونا رو بدونیم  و شروع کنیم .

ما آسان کانادا رو استارت زدیم و در کنار شما هستیم از یک تصمیم تا اقامت در کشور کانادا ...

در اصل کنار شما می ایستیم ، آنچه می دانیم را با شما درمیان می گذاریم ، شما و توانایی هایتان به این تصمیم جامع عمل می پوشانید ...

از انتخاب همراهی شما با خود و افتخار خدمت رسانی به شما به خود می بالیم. در "سامانه آسان کانادا" برآنیم تا شما را در مسیر انتخابیتان همراهی نمائیم و مسیری بهینه را پیش روی شما بگذاریم. گروه مشاوران تخصصی ما با هدف کسب رضایت و آسایش شما در مسیری که انتخاب نموده اید همیشه همراه شما خواهند بود. توجه داشته باشید قصد ما ساخت رویایی دست نیافتنی برای شما عزیزان نیست. خواهشمندیم حتما قبل از انتخاب مسیر با همکاران ما مشورت یا مشاوره بگیرید تا مسیری که برای شما امکان پذیر است را به شما معرفی نمایند. 

همراهان عزیز ، همیشه به خاطر داشته باشید که گروه " آسان کانادا " برای شما عزیزان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. اما پذیرش شما عزیزان توسط سیستم مهاجرتی کانادا با بروکراسی پیچیده آن که ما آن را برای شما آسان می نمائیم صورت می پذیرد. قبول پرونده شما به منزله پذیرش شما توسط دولت کانادا نخواهد بود اما آمار قبولی ما در پرونده های درجریان و سابق ما به شما این اطمینان را می دهد که اگر در صداقت کامل مدارک را تکمیل و در مسیر قانونی گام برداریم احتمال پذیرش شما عزیزان به مراتب بالاتر از هر چیز دیگر خواهد بود. 

بر این باوریم که شما عزیزان لایق بهترین خدمات هستید و در این سامانه سعی کردیم با ایجاد اتوماسیون های داخلی شما را لحظه به لحظه در جریان پرونده خود قرار دهیم. هدف ما جلب رضایتمندی شماست. 

" ما معتقدیم نفر اول در ارائه خدمات نیستیم و از شما خواهشمندیم بعد از استفاده از خدمات ما بگوئید که چه کسانی از ما قوی تر در این مسیر شما یا دیگران را همراهی نمودند. تا به امروز همچنان دنبال مجموعه ای بهتر از خود می گردیم . "

ثبت نام در سامانه ما از زمانی آغاز می شود که شما عزیزان اعلامیه در پنل ثبت نامی خود را برای ما در اولین تیکت ارسال نمائید ، لازم به توضیح است در صورت عدم ارسال اعلامیه حتی به شرط خریداری هر کدام از پکیج های سامانه " آسان کانادا " ظرف مدت 48 الی 72 ساعت کاری کلیه وجوهات شما به حساب شما عودت خواهد خورد.

علت سخت گیری سامانه در موضوع دریافت اعلامیه پذیرش شرایط سامانه از این بابت است که شما همراهان جان ، کاملا با شرایط و مسیر های پیش رو آشنا و مطلع گردید تا با علم کامل در کنار هم در مسیر پیش رو به آسانی گام برداریم .

به امید مصاحبه حضوری با تک تک شما عزیزان در فرودگاه های ورودی یا خروجی ...