" در قلب شما "
info@AsanCanada.ir
021-91030823
تماس با ما

نحوه ی کار با سامانه

قبل از هر چیز به شما خوش آمد می گوییم که با ما همراه می شوید و امید داریم که بهترین مسیر مهاجرت خود را بتوانید با ما تجریه کنیدسوال اینجاست که برای آغاز این فرایند از کجا باید شروع کنید ؟بسیار ساده است به شما پیشنهاد میکنیم  که قبل از هر چیز از قسمت درخواست مشاوره رایگان ثبت نام کنید و از مشاوره با کارشناسان ما  برای روشنتر شدن مسیر خود بهره ببرید ...

کارشناس ما بعد از گرفتن اطلاعات اولیه از شما ( مثل تحصیلات ، سابقه کاری ، سن ، وضعیت تاهل ، توان سرمایه گذاری ) و بررسی موارد دیگر که بر اساس هر شخص یا خانواده می تواند دارای تاثیر یا عدم تاثیر باشد ،  بهترین راه مناسب شما که در آن سرعت انجام پروسه ،  ضریب موفقیت بالاتر ، همچنین کمترین هزینه ی ممکن  را در پکیج پیشنهادی  برای شما آماده می کند و طی 3 الی 4 روز کاری به شما اعلام می کند.

بعد از  اعلام عملیات پیشنهادی آسان کانادا به شما و نهایی شدن انتخاب مسیر مهاجرت مورد علاقه ی متقاصی  ، اقدام به ثبت فرم شماره 1 (اطلاعات هویتی متقاضی) توسط متقاضی انجام می گیرد و  یک یا چند درخواست را در قسمت خدمات آسان کانادا خرید می کند.

از این مرحله بسته به نظر کارشناس پرونده به شما اعلام می شود که فرم های شماره 2 و 3 را نیزدر چه زمانی تکمیل و ارسال نمایید.

تبریک می گوییم ، شما بعد از مراحل بالا عملیات مهاجرت خود را به آسانی آغاز کردید از این مرحله فقط شما منتظر دریافت ایمیل از سازمان های مهاجرتی خواهید بود و در صورت موفقیت پرونده به دریافت ویزا دست پیدا می کنید

آسان کانادا از ابتدای این تصمیم شما تا فرود در خاک کانادا و سکونت خانوادهشما در کنار شماست.

 آسان کانادا سامانه ای برای آسایش در مهاجرت توسط خود شماست ، ما در کنار شما از ابتدای تصمیم خواهیم بود .