" در قلب شما "
info@AsanCanada.ir
021-91030823
تماس با ما

بایگانی نوشته‌ها


همه ی سوالات اکسپرس اینتری کانادا برای شما ...

همه ی سوالات اکسپرس اینتری کانادا برای شما ...

چگونه می توانم یک دعوت نامه اکسپرس اینتری برای درخواست دریافت کنم؟ برای دریافت دعوت نامه برای درخواست اکسپرس انتری، باید به اندازه کافی امتیاز CRS داشته باشید تا در قرعه کشی اکسپرس انتری به آستانه نهایی دست پیدا کنید. برنامه اکسپرس اینتری در بین مردم به عنوان ساده ترین راه مهاجرت به کانادا شناخته می شود. اخیراً امتیاز قرعه کشی اکسپرس انتری در 2 فوریه 2023 اعلام شده است که امتیاز آن 489 بوده است. پس از کسب امتیاز، می توانند به راحتی روند ویزای روابط عمومی کانادا را شروع کنند.

پیش بینی 10 شغل پردرآمد کانادا در سال 2024

پیش بینی 10 شغل پردرآمد کانادا در سال 2024

کانادا با تولید ناخالص داخلی 1.8 تریلیون دلار دهمین اقتصاد بزرگ جهان است. حمل و نقل، فرآوری منابع طبیعی و مواد معدنی و تجارت خارجی، جزء کسب و کارهای اصلی در کانادا هستند. بیشتر نیروی کار شاغل در کانادا (76%) در بخش خدمات مشغول به کار هستند. بقیه نیروهای کار نیز در بخش‌های ساختمانی، تولیدی و کشاورزی کار می‌کنند. طبق نظر کارشناسان، اقتصاد کانادا به رشد صعودی خود ادامه خواهد داد. این بدان معناست که توسعه اقتصاد باعث ایجاد مشاغل بیشتر در کشور کانادا می‌شود. آسان کانادا در ادامه به معرفی 10 شغل پردرآمد در کانادا می‌پردازد...

هلند بهتر است یا کانادا؟ مقایسه دو مقصد محبوب مهاجرت

هلند بهتر است یا کانادا؟ مقایسه دو مقصد محبوب مهاجرت

یکی از مهم‌ترین سوال‌ها برای شروع فرایند مهاجرت این است که به کجا قصد داریم مهاجرت کنیم. در این مقاله قصد داریم هلند و کانادا ، دو مقصد پرطرفدار بین ایرانی‌ها برای مهاجرت را با هم مقایسه کنیم. به گزارش کاماپرس ، اگر به دنبال مهاجرت هستید باید به چند سوال پاسخ دهید. اینکه دوری یا نزدیکی کشور مقصد از کشور خودتان چقدر برای شما مهم است. یا اینکه فرهنگ مهاجرت در کشور مقصد چقدر برای‌تا اهمیت دارد و سوال‌هایی از این دست. ما در اینجا قصد داریم یک مقصد اروپایی مثل هلند را با یک مقصد دورتر مثل کانادا مقایسه کنیم و ببینیم شرایط مهاجرت در هر کدام چگونه است:

چطور اعتبار یک مشاور رسمی مهاجرت کانادا را استعلام بگیریم؟

چطور اعتبار یک مشاور رسمی مهاجرت کانادا را استعلام بگیریم؟

بر اساس مدارک ، سن ، تجربه کاری و سایر عوامل ، یک مشاور مهاجرت می‌تواند به شما در شناسایی برنامه‌های مهاجرتی که احتمالاً واجد شرایط آن‌ها هستید کمک کند. با این حال، آن‌ها نمی‌توانند هیچ تضمینی برای تایید درخواست شما ارائه دهند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید برای PR از طریق اکسپرس اینتری درخواست دهید، اما امتیاز تخمینی شما پایین است، ممکن است به شما توصیه کنند که برای برنامه موقتی که شانس بیشتری برای واجد شرایط بودن آن دارید، مانند مجوز تحصیل، درخواست دهید.

سوالات متداول از آسان کانادا درباره ویزای سرمایه گذاری کانادا ...

سوالات متداول از آسان کانادا درباره ویزای سرمایه گذاری کانادا ...

کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصادی و فناوری است و بنابراین می تواند فرصت های سرمایه گذاری بیشماری را برای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان این امر، قرار دهد و مقصدی امن و جذاب برای این مقوله باشد. دولت کانادا برای بهبود اقتصاد کشور قصد دارد از افرادی که واجد شرایط برای مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری در کانادا یا دریافت ویزای کارآفرینی کانادا هستند کمک بگیرد. این دولت برنامه های متعددی برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان در نظر گرفته است. تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در کانادا یا کشورهای دیگر کار ساده ای نیست و نیاز به اطلاعات جامع و کامل دارد و تمام روش های سرمایه گذاری در کانادا و سیستم کشور به طور کامل بررسی شود، سپس تصمیمی آگاهانه گرفته شود.

سوالات متداول از آسان کانادا درباره انواع ویزای تحصیلی  ...

سوالات متداول از آسان کانادا درباره انواع ویزای تحصیلی ...

کانادا از بهترین کشورهای جهان برای تحصیل محسوب می‌شود. این کشور پذیرای حدود ۳۵۶۰۰۰ دانشجو از ۱۸۵ کشور مختلف بوده است که این عدد بدون در نظر گرفتن دانش آموزان زیر 18 سال یا سن قانونی می باشد. مزیت‌هایی مانند کیفیت بالای آموزش، ارائه‌ی مدارک معتبر جهانی و شرایط اجتماعی پایدار و امن، باعث قرارگرفتن کانادا در این جایگاه شده‌اند. با وجود جشن‌های تابستانی، ورزش‌های زمستانی ، طبیعت و مناظر متنوع، ورزش‌ها، فرهنگ‌ها و غذاهای مختلف عجیب نیست که تحصیل در کانادا طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.اگر مایل به تحصیل در کانادا هستید باید برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا که نوعی ویزای اقامت موقت (TRV) است، اقدام کنید.

سوالات متداول از آسان کانادا درباره اکسپرس اینتری ...

سوالات متداول از آسان کانادا درباره اکسپرس اینتری ...

اکسپرس اینتری چیست؟اکسپرس اینتری یک سیستم مهاجرتی است که در آن با توجه به امتیازی که به شما داده می‌شود، می‌‌توانید از طریق یکی از 4 برنامه مهاجرتی اقامت کانادا را بگیرید. هر متقاضی بر اساس جدول امتیاز اکسپرس اینتری کانادا امتیازی دریافت می‌کند که بر طبق آن واجد شرایط دریافت ویزای کانادا خواهد بود.

درباره اخبار "آسان کانادا"
در این قسمت می توانید از اخبار مهاجرت و اخبار مهم و تاثیر گذار به صورت روزانه باخبر شوید ...
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...