سریع ترین راه برای مهاجرت به کانادا چیست؟ سریعترین راه برای اقامت دائم کانادا چیست؟

اکسپرس اینتری کانادا سریع ترین روش مهاجرتی به کانادا است. اکسپرس اینتری اکثر برنامه ها را در شش ماه یا کمتر پردازش می کند.

تفاوت بین مجوز کار ( work permit) و اکسپرس اینتری (Express Entry) چیست؟

مجوز کار برای کار موقت در کانادا است و نیاز به پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی دارد. اکسپرس اینتری یک مسیر سریع برای اقامت دائم است و نیازی به هیچ چیز از کانادا ندارد.

چه کسانی واجد شرایط اکسپرس اینتری کانادا هستند؟

آیلتس خوب و حداقل سه سال سابقه کار می تواند 50 امتیاز به شما بدهد. برای واجد شرایط بودن برای اکسپرس اینتری تحت برنامه کارگر ماهر فدرال، که حداقل 6.0 در هر توانایی زبان در آیلتس است، باید حداقل نمره معیار زبان کانادایی (CLB) 7 را کسب کنید.

اکسپرس اینتری کانادا چگونه کار می کند؟

اگر یک نمایه برای اکسپرس اینتری پر کنید، درخواست شما بر اساس یک سیستم امتیاز رتبه بندی می شود. اگر رتبه بالایی دارید، از شما دعوت می شود تا به عنوان یک مهاجر ماهر برای اقامت دائم درخواست دهید. پس از درخواست، درخواست روابط عمومی شما ظرف 6 ماه آینده بررسی خواهد شد.

برای اکسپرس اینتری کانادا چقدر پول لازم است؟

بر اساس تعداد اعضای خانواده به جه میزان  وجه نیاز (به دلار کانادا) داریم را در زیر برای شما آورده ایم .

1 دلار 13757
2 دلار 17,127
3 $21,055
4 $25,564

آیا اکسپرس اینتری کانادا سخت است؟

سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری کانادا رقابتی است. فقط کاندیداهایی که بالاترین نمرات سیستم جامع رتبه بندی (CRS) را دارند، دعوت نامه برای درخواست وضعیت اقامت دائم دریافت می کنند.

چه کسانی واجد شرایط اکسپرس اینتری کانادا هستند؟

آیلتس خوب و حداقل سه سال سابقه کار می تواند 50 امتیاز دیگر به شما بدهد. برای واجد شرایط بودن برای اکسپرس اینتری تحت برنامه کارگر ماهر فدرال، که حداقل 6.0 در هر توانایی زبان در آیلتس است، باید حداقل نمره معیار زبان کانادایی (CLB) 7 را کسب کنید.

اکسپرس اینتری کانادا چند ماهه است؟

6 ماه  زمان های پردازش ، ما اکثر درخواست‌های اکسپرس اینتری را ظرف 6 ماه یا کمتر از دریافت درخواست کامل شما پردازش می‌کنیم.

مدت اعتبار اکسپرس انتری PR در کانادا چقدر است؟

داوطلبانی که اکسپرس اینتری را برای ارسال درخواست های روابط عمومی کانادا انتخاب می کنند، شانس بیشتری برای انتخاب دارند. درخواست های اکسپرس اینتری 12 ماه اعتبار دارند و 6 تا 12 ماه پردازش می شوند.

مزایای اکسپرس اینتری کانادا چیست؟

ویزای اکسپرس اینتری مزایای بی شماری را برای کسانی که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند فراهم می کند. زمان پردازش سریع، تنوع برنامه‌های مختلف، انعطاف‌پذیری بازار کار، و مسیر رسیدن به شهروندی کانادا، همگی دلایل خوبی برای بررسی درخواست هستند.

آیا اکسپرس اینتری کانادا دائمی است؟

اکسپرس اینتری راهی برای اقامت دائم برای کارگران ماهر در کانادا یا خارج از کشور فراهم می کند.

آیا پیشنهاد کاری در اکسپرس اینتری کانادا دارید؟

در اکسپرس انتری، یک پیشنهاد شغلی معتبر امتیاز بیشتری در سیستم رتبه بندی جامع به شما می دهد. یک مجوز کار به تنهایی یک پیشنهاد شغلی نیست، حتی اگر یک مجوز کار آزاد باشد. هنگام ایجاد نمایه اکسپرس اینتری، شماره LMIA را وارد کنید تا نشان دهید که یک پیشنهاد شغلی معتبر دارید.

چگونه پیشنهاد کار از کانادا برای اکسپرس اینتری دریافت کنیم؟

اول: رزومه خود را بر اساس استانداردهای کانادا فرمت کنید. ...
دوم: نامه ای بنویسید که کارفرمایان کانادایی دوست خواهند داشت. ...
سوم: مطمئن شوید که از LinkedIn به نفع خود استفاده می کنید. ...
چهارم: برای مشاغل مناسب درخواست دهید.

آیا می توانم بدون پیشنهاد شغلی به کانادا بروم؟

در حالی که داشتن یک پیشنهاد شغلی در کانادا می تواند شانس شما را برای تایید اقامت دائم افزایش دهد، اما می تواند اختیاری باشد. چندین برنامه مهاجرتی وجود دارد که نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند، مانند حمایت مالی خانواده، برنامه اکسپرس اینتری و برنامه نامزد استانی (PNP)

آیا آیلتس برای اکسپرس اینتری کانادا لازم است؟

برای تمام ویزاهایی که نیاز به ارائه مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی دارند، به آیلتس اعتماد می کند. توجه به این نکته ضروری است که شما باید گزینه General Training را انتخاب کنید. IRCC گزینه های آزمون آکادمیک برای اکسپرس اینتری را نمی پذیرد. 

اما اگر ویزای کار دارید یا از طرف خانواده یا کارفرما حمایت می شوید، می توانید بدون شرکت در آزمون آیلتس در کانادا کار یا تحصیل کنید. برای درخواست اقامت دائم، باید صلاحیت زبان را نشان دهید. 

بعد از اکسپرس اینتری کانادا چه اتفاقی می افتد؟

دعوت به درخواست (ITA)، یا گاهی اوقات به عنوان درخواست الکترونیکی برای اقامت دائم (eAPR) از آن یاد می شود، مرحله نهایی برنامه اکسپرس اینتری است. برنامه eAPR اسنادی را ارائه می دهد که از جزئیات فهرست شده در نمایه اکسپرس انتری اولیه شما پشتیبانی می کند.

چه سنی برای اکسپرس اینتری کانادا مناسب است؟

سیستم CRS کانادا بیشترین امتیاز سنی را برای متقاضیان اکسپرس انتری 20-29 ساله (100) فراهم می کند. اگر 30 سال یا بیشتر دارید، امتیازاتی که در رده سنی دریافت می کنید هر سال به تدریج کاهش می یابد (95 امتیاز برای متقاضی 30 ساله، 90 امتیاز برای متقاضی 31 ساله و غیره)

آیا می توانم برای کانادا اکسپرس اینتری بدون سابقه کار اقدام کنم؟

آیا می توانم یک نمایه اکسپرس اینتری را قبل از داشتن یک سال تجربه کاری تکمیل کنم؟ خیر، در این مورد نباید نمایه اکسپرس اینتری را تکمیل کنید. اگر یک سال تجربه کامل نداشته باشید، سیستم شما را واجد شرایط نمی‌بیند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک فرمائید.